• Shqip
 • English
 • E hënë, 9 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Celine Dion: Kënga e ‘Titanic’ në filllim nuk më ngjiti


  Nuk e mohon dot askush se pavarësisht zërit dhe krijimtarisë së saj të vazhdueshme, “My Heart will go on”, kënga e “Titanic” është hiti i jetës së Dion. Dhe ta mendosh që këngëtarja nuk e ka pëlqyer fillimisht.

  “Thjesht nuk më ngjiti”, tha Celine. Ishte pikërisht Renee, bashkëshorti i ndjerë njëherësh menaxheri i saj, ai që e bindi se duhej ta këndonte. Sa mirë bëri! Dhe ja ku sërish foli për dashurinë e jetës, të cilin s`lë rast pa e kujtuar.

  “Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post