SportTe gjitha

Carvajal jashtë rrezikut për jetën


Mbrojtësi spanjoll, Dani Carvajal kishte probleme me zemrën pas një virusi, por tashmë ai është zhdukur dhe lojtari do të jetë gati shumë shpejtë. Carvajal nuk ka stërvitur që nga 30 shtatori, për shkak të një virusi, që ia kishte infektuar membranën e zemrës. Por, ky infeksion tashmë ka kaluar dhe lojtari shumë shpejtë do të jetë nën urdhrat e Zidane, shkruan AS. Pavarësisht kësaj, mjekët e Realit do të jenë të kujdeshshëm me Carvajal dhe gjendjen e tij./XH.K

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *