Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Cardi B solli në jetë vajzën me emër të padëgjuar


Në fakt Cardi B e solli në jetë të bijën dje, por sot i lajmëroi fansat. Me një foto nudo të shkrepur gjatë shtatzënisë, Cardi tregoi edhe emrin e së bijës që është një fjalë shumë e njohur dhe e përdorur, ama e padëgjuar më parë si emër. Kulture Kiari Cephus quhet e bija që mban tashmë një emër të veçantë.

Kulture Kiari Cephus 07/10/18🎀🌸 @offsetyrn

A post shared by Cardi B Official IG (@iamcardib) on

Kulture është fëmija i parë për reperen dhe i katërti për partnerin e saj Offset.

Ky post u përshtat nga Marie Claire dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]om