• Shqip
  • English
  • E enjte, 20 Qershor 2019
  • Shqip
  • English
  • Aktualitet Politikë Të gjitha

    Çani-Rama: Sa shance ka që ky të jetë dimri yt i fundit në pushtet?!


    “Unë nuk jam në pushtet por në detyrë dhe do ta çoj deri në fund. Unë mund të merrem me art, me modë, me shkrime, por jam këtu se besoj se ky vend do të bëhet. Por ta dish që unë jam opozitari kryesor në këtë vend”, tha Rama./Tiranapost.al