• Shqip
 • English
 • E martë, 21 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Burri i ëndrrave po ndahet nga gruaja pas 22 vitesh martesë


  Aktori Colin Firth dhe gruaja e tij Livia Giuggioli njoftuan zyrtarisht mbëmjen e djeshme ndarjen. Ai dhe Livia patën një martesë 22-vjeçare që dukej e lumtur.

  “Colin dhe Livia Firth janë ndarë. Mbeten të bashkuar me njëri-tjetrin për hir të dashurisë për fëmijët e tyre. Me mirësjellje kërkojnë të respektoni privatësinë e tyre. Nuk do kenë reagime të tjera mbi këtë çështje”, shkruhet në njoftimin e The Telegraph të kërkuar nga ish-çifti.

  Firth u martua me Livian, producenten italiane në 1997-ën dhe sollën në jetë dy djem, pas një djali që aktori e ka me aktoren Meg Tilly.

  Kurse ndarja erdhi 1 vit pas tradhtisë që Livia pati me mikun e saj të fëmijërisë.

  *Ky post u përshtat nga Insider dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post