• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Shtëpia që dua! Të gjitha TIP top

  Brenda shtëpisë moderne të Orlando Bloom ku do hyjë nuse Katy Perry


  Orlando Bloom është pronar i një shtëpie moderne në Beverly Hills. Ajo është ndërtuar në 1960-ën, por Orlando i bëri rregullimet dhe arredimet që deshi. Ajo është 4 mijë metra katrorë me katër dhoma gjumi dhe katër tualete, njësoj si vila e Selena Gomez, në të njëjtën zonë. Diferenca është tek hapësirat më të mëdha dhe tek vlera. Kjo e Orlando Bloom e ka vlerën 9 milionë dollarë dhe ja pikërisht këtu do hyjë nuse Kate Perry, e fejuara e aktorit.

  Dining Room

  Me oborrin ai është marrë posaçërisht vetë, duke vendosur një zonë prej druri si dhe një pishinë me drita led për të organizuar festa.

  All-White Kitchen

  Master Bedroom

  Master Bathroom

  Beverly Hills Deck

  Outdoor Deck

  Orlando Bloom Backyard

  Infinity Swimming Pool

  Për ta parë nga brenda e deri jashtë, hidhi një sy fotove.

  Orlando Bloom Modern Home

   

  *Ky post u përshtat nga mydomaine dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post