• Shqip
 • English
 • E hënë, 27 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Brenda shtëpisë Kardashian-West ku festat mbërritën


  Në Amerikë festat mbërrijnë pak më herët duke qenë se ata festojnë edhe Ditën e Falenderimeve. Kështu që edhe shtëpinë e zbukurojnë pak përpara nesh. Kim i vuri dekorimet e para, pemën e madhe dhe shtëpizën e vogël me emrat e gjithë familjes të shkruara mbi të.

  Të gjithë ata që ende nuk kanë gjetur kohën të zbukurojnë shtëpinë, mund të frymëzohen nga Kim.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post