• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Bregu si patriote sjell të gjithë punonjësit e institucionit në Sarajevë, në Vlorë


  Vetë Majlinda Bregu, drejtuesja e Institucionit të Këshillit për Bashkëpunim Rajonal ( RCC) e ka nisur me një foto në anijen e Vlorës ku me krenari qëndron flamuri shqiptar. E veshur me të bardha, Bregu shkrep një foto të detit të bukur, të Vlorës me pamje për së largu.

  Në postimin tjetër, shohim që Bregu ka sjellë të gjithë punonjësit e RCC-së me bazë në Sarajevë në Vlorë. U bënë më shumë se një vit nga puna e re e Majlinda Bregut, dhe ekipi bashkë me të kanë nevojë për pak pushime.  E siç shkruan në post: Dhe erdhem te gjithe ne Vlore😁 The team that sweats together, stays together. ( Ekipi që punon fort bashkë, qëndron bashkë / Copyright/ Tiranapost.al E.B

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post