• Shqip
 • English
 • E hënë, 17 Shkurt 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  Bleona Qereti: Kafen dhe çdo gjë tjetër ma bëjnë asistentët e mi


  Bleona as nuk është hequr ndonjëherë si tipi i “gruas për shtëpi”, kështu që e tha copë që për të kujdesen asistentët.

  Këngëtarja shqiptare që jeton prej vitesh në Amerikë u pyet nga fëmijët e Piter Pan se kush ia bën kafen në mëngjes.

  Në fakt kjo u lidh me këngën “Mandarinë”, teksi i së cilës thotë: “Kur zgjohem në mëngjes/Në shtrat dua frape/ S’më intereson nëse ti fle”.

  “Të jem e sinqertë këtë këngë e kam shkruar vetë. Atëherë pija frape, ndërsa prej kohësh për shkak se ruaj linjat pi ‘americano’. Kafen çdo mëngjes ma bën asistenti im. Ai zgjohet gjithmonë përpara meje dhe i kam gjërat gati. Në fakt janë asistentët që kujdesen”, tha Bleona./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post