• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Blendi Salaj prezanton të bijën e sapolindur me botën, por aspak në mënyrën e zakonshme


  Gazetarët edhe prezantimet i bëjnë më të bukura. Blendi Salaj është bërë baba i një vajze, që është fëmija i tij i dytë, pas një djali.

  Për ta prezantuar Erën e sapolindur me botën, Blendi zgjodhi një foto vërtet shumë të bukur dhe krejt ndryshe nga klasikja e dorës së bebit në maternitet.

  “Gruaja ime e mrekullueshme dhe bebja e sapolindur, Era”, ka shkruar Blendi poshtë fotos ku duket e shoqja teksa mban në krah të bijën në breg të detit në perëndim të diellit.

  Një baba i lumtur po e po, por mbi të gjitha një burrë i dashuruar. Pra, urime për të dy!/Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post