• Shqip
 • English
 • E hënë, 19 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Binjaket e Joridës do bëhen me motër apo me vëlla?


  E ftuar në “News 24” Jorida Tabaku zbuloi se bebi që pret këtë herë është djalë. Në 2017-ën ajo u bë nënë e dy vajzave Arba dhe Iris, të cilat do të jenë motrat e mëdhaja të vëllait të vogël.

  Duke qenë se është ende në fazat e hershme të shtatzënisë, lajmi doli pak ditë më parë.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije.