• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  Bieta ka përshkrimin ideal për nënat që punojnë nga e hëna të premten


  E premtja mund të jetë e shumëpritur për dikë për të festuar dhe për dikë tjetër për të kaluar më shumë kohë me familjen. Ky i fundit është edhe rasti i moderatores Bieta Sulo, e cila dëshmon sesa e çmuar është fundjava për nënat.

  “Koha për Kroin sapo filloi… 5 ditë për #ftesënë5 , 2 te shtrenjta për birin”, shkruan Bieta mbrëmjen e sotme në Instagram.

  E përqafuar me vogëlushin e saj, tani deri mbrëmjen e së dielës është koha për t’iu përkushtuar vetëm atij. Nga e hëna kohën e merr më shumë puna./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post