• Shqip
 • English
 • E hënë, 19 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Besi qenka xheloz i tmerrshëm dhe Xhensila ia kthen përgjigjen publikisht


  “Që pas lindjes së vajzës, ky djali këtu që duket i gëzuar, me humor, është bërë shumë xheloz edhe më thotë që ke filluar të mos më duash siç më ke dashur më përpara, ma ka marrë dashurinë Ajka, por unë i them që nuk e dua dot më pak”, tregoi Xhensila teksa ndodheshin të dy në makinë. Madje “Nuk të dua dot më pak” e tha përmes këngës së Klajdi Harunit.

  Besi e pranoi edhe vetë se ndihej xheloz e se kishte arsye.

  Ajka është e vogël, ka më tepër nevojë për vëmendjen e mamit dhe Besi si shumë burra të tjerë e ka ndjerë mungesën e gruas.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije