• Shqip
 • English
 • E shtunë, 19 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Besi poston foton e Ajkës me rastin e ditëlindjes dhe tani mund ta shikoni kujt i ngjan


  Ajka feston sot ditëlindjen e parë dhe babi Besi postoi të parën foto, atë të shkrepur ditën e lindjes. Dhe bashkë me foton i bëri dhe një urim.

  Postimi i Besit në Instagram

  “O Ajka e jetes, urime ditelindjen tende te pare. Une nuk do te te shkruaj shum gjate sepse mami yt ka 3 dit qe po shkruan urimin per ty edhe akoma nuk e ka mbaruar 😂. Cti bejm qaramanes? 😂

  Egziston nje force aq e madhe terheqjeje ne bote qe quhet ‘DASHURI’.

  U rritsh me dashuri edhe dhenç vetem dashuri.

  Lutu gjithmone qe te kesh sy qe shohin me te miren tek te tjeret.

  Te kesh zemer qe fal me te keqen, nje mendje qe e harron te keqen.

  Dhe nje shpirt qe nuk e humbet kurre besimin e Zotit.

  Ne po te mesojme si te ecesh vete, si ben qeni apo macja, te thuash “Besi” edhe “Xhensila” (kete mezi e shqiptojne edhe te rriturit ne fakt 😂).

  Por sa po mesojme edhe ne nga ty, dhe sa po rritemi edhe ne prej teje.

  Ta dish qe te dua aq shum sa kam mesuar cdo kenge femijesh permendesh nga “Johny Johny Yes Papa” e deri tek “Baby Shark” 😂

  Ajka, o lul’e bukur e gjakut tim”, shkruan Besi në urimin e tij.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]