ShowbizTe gjitha

Besi ishte i pari për Xhensilën. Po për Besin a ishte e para?


Intervistën e parë pas dasmës Besi do ta japë për mikun e tij të ngushtë Ermalin. Do të jetë i ftuari i radhës së program, ose më saktë ishte, sepse xhirimet janë bërë. Si për të ngacmuar audiencën dhe për të rritur interesin, që tashmë është i rritur, Ermali publikoi një spot nga intervista. Një prej pyetjeve ishte ajo nëse Xhensila kishte qenë dashuria e parë për Besin. Aktori i ishte përgjigjur menjëherë me humor. “Harrove kur ishim bashkë”, i tha Ermalit.

Të shtunën @bes_kallaku nuk përmbahet fare… @xing.al

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Ndërkohë që po e lëmë shakanë mënjanë. Meqë jemi këtu, a ishte Xhensila e para për të? Ah more Besi, disa tema mund t`i kalosh me shaka te Ermali, po Xhensila do të të pyesë seriozisht, nëse s`të ka pyetur akoma.

F.H/Tiranapost.al

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *