• Shqip
 • English
 • E hënë, 27 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha

  Bëhuni gati për plazh! Ja kur do të hapet koha


  I gjithë vendi është përfshirë prej më shumë se një jave nga reshjet e shiut. Por ky mot me shi sipas sinoptikanëve do të zgjasë vetëm dy ditë të tjera.

  Meteorologët parashikojnë se nga e mërkura do të rikthehet moti i mirë me diell. Gjithashtu do të ketë rritje graduale të temperaturave, mbi 22-23 °C.

  Por mbi të gjitha gjatë fundjavës mund të shikoni mundësinë për të bërë plazh./ Tiranapost.al

  *Foto @libridheqyteti

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post