• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Kosova Të gjitha

  Behgjet Pacolli takime zyrtare sot në Tiranë


  Zëvendëskryeministri i parë dhe ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli vjen sot për vizitë zyrtare në Shqipëri.

  Në kuadër të vizitës së tij të parë jashtë vendit, Pacolli pritet të takohet sot me presidentin e Republikës Ilir Meta, kryeministrin Edi Rama dhe ministrin e Jashtëm, Ditmir Bushati.

  Pazolli u bë pjesë e qeverisë së Kosovës pas nënshkrimit të marrëveshjes së partisë së tij AKR me koalicionin PAN./ Copyright Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post