• Shqip
 • English
 • E shtunë, 21 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Bebe Rexha: Jam gati 30 vjeçe, por refuzohej të etiketohem nga një numër


  Bebe Rexha dërgoi mesazhin e radhës në adresë të të gjithë ndjekësve të saj, siç zakonisht bën. Këtë herë nuk kishte lidhjen me trupin, peshën dhe format e tij, por me moshën.

  Postimi i Bebe Rexhës në Instagram

  “Jam 29, gati 30 vjeçe dhe ndihem mirë. Njerëzit e kanë bërë zakon të ndihen keq për shkak të moshës së tyre, veçanërisht gratë. Por unë refuzoj të etiketohem nga një numër. Në të vërtetë unë ndjej sikur po rritem”, shkruan Bebe në statusin e saj.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690