• Shqip
 • English
 • E martë, 16 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Bashkëshortja lehonë e Vincent Cassel gjithë sharm në tapetin e kuq


  Nuk ka kaluar ende një muaj nga lindja e vajzës, praktikisht Tina Kunakey është lehonë ama në tapetin e kuq shkëlqeu. Ajo e solli në jetë më 19 prill vajzën e saj Amazonie dhe nuk është bërë ende një muaj nga ajo ditë.

  New mama! Tina Kunakey made her first red carpet appearance since giving birth as she attended the premiere of Les Miserables at the Cannes Film Festival on Wednesday
  Tina Kunakey

  Dje në mbrëmje parakaloi në tapetin e kuq të Kanës me një fustan të zi në blu që siç duket ia mbulonte mirë ndonjë shenjë të vogël të mbetur nga kilet e shtatzënisë.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.