• Shqip
 • English
 • E martë, 15 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Bashkë edhe në palestër, derisa vdekja të na ndajë


  Ka ca çifte që s`ndahen as në palestër. I kanë rregulluar oraret në mënyrë të tillë që edhe atje të jenë bashkë. Me këtë rast i japin edhe një dorë ndihme njëri-tjetrit.

  Bieta dhe Albani, foto nga Story

   

  Bieta Sulo dhe Alban Dudushi për shembull e nisin ditën me palestër. Ca javë më parë Bieta postoi një foto të shkrepur gjatë ushtrimeve në çift.

  Aulona dhe Tomi, foto nga Instagrami
  Aulona dhe Tomi, foto nga Instagrami
  Aulona dhe Tomi, foto nga Instagrami

  Kurse Aulona Musta mban kampion. Jo vetëm për besnikërinë ndaj palestrës, por edhe për postimet me të shoqin nga ambientet e saj. Herë duke bërë ushtrime, herë duke shkëmbyer ndonjë puthje, ajo dhe i shoqi, Tomi janë përherë bashkë.

  Tuna dhe Patrisi, foto nga Instastory

  Dhe sapo mësuam që edhe Tuna me Patrisin ushtrohen bashkë. Edhe ata si gjithë të tjerët pak pushime e pak përkëdhelje. Si tek kjo foto që Tuna postoi duke u puthur me kokë poshtë.

  Po, palestra mund të bëhet burrë e grua dhe këta çifte me trupin në formë tregojnë se ia vlen ta provojmë.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]