• Shqip
 • English
 • E martë, 15 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Barku i Ariana Fejzullahut u rrit dhe ajo zbuloi kur do lindë vajza


  Kjo mund të jetë fotoja më e qartë e barkut që ka postuar Ariana Fejzullahu nga shtatzënia. Veshur me një fustan të zi, të ngushtë, Ariana pozoi nga plazhi. Me këtë rast zbuloi edhe se është në muajin e pestë kështu që tetori do jetë me shumë mundësi muaji kur bebi numër katër do vijë.

  Postimi i Arianës në Instagram

  Gjininë e kanë zbuluar prej disa javësh dhe është vajzë. Kështu Arti do vazhdojë të jetë vëllai i vetëm i tre motrave.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690