• Shqip
 • English
 • E enjte, 21 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Autorët e fshehur të sulmit ndaj prokurorit. RENEA dhe FNSH aksion në Lushnjë dhe Vlorë


  RENEA dhe FNSH po zhvillojnë ditën e sotme një aksion blic në Lushnjë dhe Vlorë, ku dyshohet se janë fshehur autorët e tjerë të atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja.

  Sipas mediave informative, në këto qytete fshihen dy autorët e tjerë, bashkëpunëtorë të Redjan Rrajës. Në Lushnjë po kërkohen në zonën e Kënetës, pasi dyshohej se një banesë ishte përdorur për bazë materiale, e cila është mbajtur në vëzhgim prej disa ditësh.

  Në banesë dyshohej se ishin fshehur armë dhe automjete për të kryer atentate, por gjatë kontrollit nuk u gjet gjë.

  Aksioni vijon prej 5 ditësh në Vlorë, Lushnjë, Shkodër dhe Fushë Krujë./ Tiranapost.al

  Atentati i prokurorit Ndoja/ Kejvina Kthella u pyet për 10 orë për Redjan Rrajën

  E zbuloi ADN-ja. Kapet teksa po arratisej kushëriri i deputetit Rrahman Rraja për atentatin e prokurorit

  Detaje/ Ardi Veliu mbledh strukturat drejtuese të policisë, kërkon informacione për atentatin ndaj prokurorit Ndoja

  Momenti kur prokurori Ndoja dhe 2 të plagosurit u nxorën nga makina nga dëshmitarët

  Foto/ Plagoset prokurori Arjan Ndoja, sulmohet me armë makina ku po udhëtonte me një person me precedent

  Kush është “i forti” i Sukthit në makinë me prokurorin Ndoja? Historia e para 3 viteve kur dhunoi biznesmenin libanez

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post