• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ata që s’i kanë parë ende dallëndyshet


  Kanë kaluar 10 ditë që nga Dita e Verës dhe ende s`kanë ardhur dallëndyshet e para. Kështu duket nga veroret që qëndrojnë ende në duart e disa prej atyre që e ndjekin këtë ritual.

  (Marçela Lati, foto nga Instagrami)
  (Erion Veliaj, foto nga Instagrami)
  (Iva Tiço, foto nga Instagrami)
  (Monika Lubonja, foto nga Instagrami)

  Marçela Lati, Erion Veliaj, Iva Tiço dhe Monika Lubonja i kanë ende veroret.

  Për ata që ia kanë harruar kuptimin, kujtojmë se vendosja e byzylykut me penj të kuq e të bardhë është një nga simbolet e Ditës së Verës. Verorja hiqet dhe varet në pemën më të afërt me idenë që dallëndyshja do shkojë ta marrë e do ndërtojë shtëpinë e saj.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije  

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post