• Shqip
 • English
 • E martë, 16 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ata që e provuan më parë Eurovizionin i urojnë fat e i japin porositë Jonidës


  Presionin, emocionet dhe peshën e përgjegjësisë e njohin vetëm ata që e shkelën më parë skenën e Eurovizionit. Disa nga këngëtarët që na prezantuan ndër vite e kanë nisur ditën me urime për Jonida Maliqin që do performojë sonte e 14-ta në gjysmëfinalen e dytë në Tel Aviv.

  Postimi i Aurelës në Instagram
  Postimi i Ronës në Instagram
  Postimi i Ronës në Instagram
  Postimi i Eugentit në Instagram
  Postimi i Ledinës në Instagram
  Postimi i Enedës në Instagram

  Që nga Aurela Gaçe, Eneda Tarifa, Rona Nishliu, Ledina Çelo e deri tek Eugent Bushpepa. Më poshtë janë statuset që ata i dedikuan.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije