• Shqip
 • English
 • E hënë, 14 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Askush nuk është në anën e Michael Jackson, as ish-e dashura


  E kemi thënë edhe më parë: Michael Jackson nuk po prehet në paqe që pas vdekjes. Tani i ka dalë kundër edhe ish-e dashura e tij Tatum O`Neal, me të cilën u takua që kur ajo ishte 12 vjeçe.

  “Isha vetëm 12 vjeç dhe aspak gati për një takim të vërtetë…”, tha Tatum që shtoi se lidhja erdhi më vonë.

  Ajo tregoi se nuk habitet fare për këto thashetheme, jo vetëm duke u nisur nga propozimi i tij, por edhe nga gjithë rrëmuja e Hollivudit.

  Një tjetër goditje kjo për Michael Jackson, që deri tani ka në anën e tij vetëm fansat më besnikë dhe fëmijët, që edhe këta të fundit nuk i ka fëmijë biologjikë.

  *Ky post u përshtat nga The Sun dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690