• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 20 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  As për Arminën jeta nuk shkon fjollë, ajo tregon se vuan herë pas here nga ankthi


  Kanë qenë të shumta vajzat që tregojnë për ankthin dhe çrregullimet e tij. Lori Hoxha, Flaka Krelani kanë folur gjithmonë hapur, por këtë herë edhe Armina s’ka bërë përjashtim. Një pyetjeje në Instagram nëse vuan nga ankthi ajo i është përgjigjur sinqerisht, pa e fshehur se i ndodh edhe asaj megjithë jetën që duket se shkëlqen.

  Postimi i Arminës në Story

  “Unë mendoj se të gjithë vuajmë në momente të caktuara. Është normale të ndihesh i pasigurt në jetë, sepse asgjë nuk është e garantuar. Pas momenteve të ankthit unë vuaj nga dhimbjet e stomakut, por kjo nuk është e përhershme. Përpiqem t“u marrë gjërave anën e mirë dhe bëj shumë joga”, shkruan Armina mbi foton duke medituar./Tiranapost.al

  Mos i beso Instagramit! Lori Hoxha flet për ankthin, por fotot tregojnë të kundërtën

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post