• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  As një dhomë plot me këpucë nuk i mjafton Dafina Zeqirit


  Kur vjen fjala për rroba, këpucë dhe aksesorë, nuk janë kurrë të mjaftueshme. Para dollapit do jetë përgjithmonë dilemma: Ç`të vesh? Dafina Zeqiri nuk ka një dollap, por një dhomë plot me këpucë që gjithsesi nuk i mjaftojnë. I ka bërë një video këpucëve e atleteve, duke përforcuar edhe njëherë atë që të gjithë e kanë të qartë, sidomos për vajzat dhe gratë.

  Se herë nuk të shkojnë me fustan, herë me pantallona, herë nuk shkon ngjyra, herë forma e herë të tjera forma e takës, ndaj duhet të jenë sa më shumë, si Dafina, që nuk është e vetmja, ka shoqe plot.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post