• Shqip
 • English
 • E shtunë, 21 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  As Kate nuk është mamaja perfekte: U përpoqa t’i bëja Charlottës gërsheta, por s’dolën dhe aq mirë


  Kate Middleton teksa takoi një vajzë të vogël tre vjeçe, me gërsheta në kokë, që i dha një buqetë me lule gjatë një vizite zyrtare, zbuloi se qenka një mami vajze, por që s`di të bëjë gërsheta.

  “Më pëlqejnë shumë gërshetat e tua. U përpoqa edhe unë këtë mëngjes t`i bëja një vajzës sime Charlotte, po s`ia dola dhe aq mirë”, tha dukesha që si të gjitha mamatë përpiqet t`i bëjë të gjitha, pavarësisht se sa ia del.

  Mother-of-three Kate, 37, admitted it 'hadn't gone very well' when she tried to give her daughter plaits. Pictured, Charlotte smiling in a photo released to mark her birthday this year
  Charlotte, foto ng Daily Mail

  Dhe tani që po mendohemi, flokët e Charlotte më së shumti qëndrojnë lëshuar, ose me ndonjë karficë të vockël tek balluket. Kate s`ia thënka për stilime.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690