• Shqip
 • English
 • E shtunë, 25 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Arrin dot t’i njohësh? Të dy kanë qenë seksimbol të viteve ’80, yje


  Fotoja selfie e tyre me një fans po bën xhiron e botës për këtë arsye. Dy sekssimbolet e viteve `80, sot nga 66-vjeç kanë ndryshuar shumë. Gati nuk njihen dhe me të drejtë komentuesit në profilin e zotërisë që ka postuar foton shkruajnë: Po si arrite t`i njihje?

  (Postimi i djalit që bëri selfie me Mickey Rourke dhe Axl Rose)

  Mickey Rourke ndër shumë role mbahet mend për atë në “Nëntë javë e gjysmë” me Kim Basinger kurse Axl Rose, pjesë e grupit Guns N’Roses.

  Axl Rose, foto nga Google
  Mickey Rourke, foto nga Google

  *Ky post u përshtat nga Deejay dhe është realizuar nga Fabjola Hije.