• Shqip
 • English
 • E enjte, 22 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Politikë Të gjitha

  Arrestohet në Holandë me 60 kg heroinë. Ky është personi në foto me Bashën


  Autoritetet e Holandës kanë arrestuar shqiptarin Amar Shkëmbi. Pas një pune disa mujore, mësohet se operacioni është finalizuar në Amsterdam ku atij ju gjet 60 kg heroinë.

  Forcat e policisë e kanë shoqëruar në komisariat ku do hetohet lidhur me këtë rast.

  Gazeta Tema shkruan sot se Shkëmbi rezulton mik i ngushtë me liderin e opozitës Lulzim Basha si edhe një prej bashkëpuntorëve më të afërt të tij.

  Ky informacion raportohet nga gazeta Tema dhe është i pakonfirmuar nga Tiranapost.