• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Armina ka bërë një gabim dhe ka gjithë të drejtën të qajë


  Vetëm ta shikoni fytyrën e Arminës pasi zbuloi gjatë rrugës se kishte bërë një gabim. E nisur për një event mode jashtë Shqipërisë, harroi fustanin që do vishte atje.

  Postimi i Armina Mevlanit nga Instastory
  Postimi i Armina Mevlanit nga Instastory

  Do thoni ju mund të blejë një, dy, tre të tjerë e sa të dojë. Po a nuk të vjen plasje që të harrosh fustanin me të cilin ke bërë kushedi sa prova nëpër shtëpi dhe i ke kombinuar çantën dhe këpucët. Kështu që Armina ka gjithë të drejtën të qajë dhe me të madhe madje.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]