• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 29 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Arlinda dhe i biri nën çadër s’mund të bëjnë gjë tjetër veç kësaj


  Një shtëpi e mbushur me libra, një familje e rrethuar me libra, një mama që flet veç për libra, e kanë bërë punën e tyre.

  Djali i botueses Arlinda Dudaj, Patriku, është student në Londër, por këtë periudhë vere po shijon pushimet dhe plazhin me familjen.

  Poshtë çadrës së tyre s’mund të ketë veç libra dhe njerëz që lexojnë. Arlinda librin e vet, Partiku të tijin… prandaj shshshsht, këtu lexohet, siç është bërë gjithmonë.

  Ata që mbajnë përherë një libër në çantën e plazhit e njohin mirë ndjesinë fantastike të leximit nën çadër./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post