• Shqip
 • English
 • E martë, 21 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Arjola Demiri, aktorja e ‘Portokallisë’ që më kot i përdor filtrat në Instagram


  Mbase nuk e mban mend tamam me emër, por nëse kujton “Çiftin e lumtur” në Portokalli, e kupton se bëhet fjalë për aktoren që luan krah Xhodës, pas ikjes së Delinda Dishës.

  Arjola Demiri në “Portokalli”
  Arjola Demiri, foto nga “I love Tropoja”

  Më në fokus ditët e fundit Arjola erdhi nga pjesëmarrja e saj në “I love Tropoja”, filmit të Ermal Mamaqit që ka premierën në janar.

  Arjola Demiri, foto nga Instagrami
  Arjola Demiri, foto nga Instagrami
  Arjola Demiri, foto nga Instagrami
  Arjola Demiri, foto nga Instagrami
  Arjola Demiri, foto nga Instagrami
  Arjola Demiri, foto nga Instagrami

  Me një shëtitje nëpër Instagramin e Arjolës, siç zakonisht bëhet me personazhet e televizionit, nuk mund të mos vësh re fotot e saj, zakonisht profil, të cilat i kanë filtrat pakursim. Dhe nëse kërkon akoma, gjen edhe foto më “bio”, pa ndërhyrje që për hir të së vërtetës shfaqin një Arjolë shumë më simpatike se ajo e filtrave, me tipare shumë më të theksuara.

  Arjola Demiri, foto nga Instagrami

  Zakonisht ndërhyrjen nëpër foto vajzat e shoëbizit i përdorin për trupin, por Arjola as i përdor e as ia ka nevojën. Si një mami, që vështirë ta besosh se ka tre fëmijë.

  Arjola Demiri me tre fëmijët, foto nga Instagrami
  Arjola Demiri me djalin, foto nga Instagrami
  Vajzat e Arjola Demirit, foto nga Instagrami

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post