• Shqip
 • English
 • E enjte, 22 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle My Tirana Showbiz Të gjitha TIP top

  Ardit Gjebrea futet në stadiumin e ri dhe na zbulon një pamje nga brenda


  Me xhinse dhe fanelën e Kombëtares Shqiptare, Ardit Gjebrea me Shakohoxhën vizitoi stadiumin e ri.

  “Një stadium i jashtëzakonshëm po përfundon në Tiranë dhe jam akomë më i lumtur që emocionin e parë e ndava me Dritan Shakohoxhën”, shkruan Arditi duke na zbuluar një pamje nga brenda ambienteve në ndërtim e sipër.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije