• Shqip
 • English
 • E shtunë, 19 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Arbana s’di gjë për emisionin e saj në Top Channel!


  “Do doja ta dija”, “Por në të vërtetë s`di gjë”, “Shpresoj t`ju shikoj së shpejti”, shkruan Arbana në tre postime të njëpasnjëshme të vendosura mbi fotot e kohës kur prezanton “Big Brother”. Ndërkohë që flitet se do ketë një rikthim të këtij reality show, vetë Arbana, prezantuesja historike e tij, ka pak informacion.

  Postimi i Arbanës në Story
  Postimi i Arbanës në Story
  Postimi i Arbanës në Story

  Për momentin studiot po përshtatem për Hell`s Kitchen, duke qenë se konkurrentët qëndrojnë 24 orë nën vëzhgim e se ç`do bëhet me Bigun dhe gjithë ata që e presin nuk e di as vetë Arbana.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]