• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  Arbana Osmani di kur komenton në Instagramin e lali Erit


  Komentet e Arbanës nuk mungojnë te miqtë e saj, por kur flitet për personat e politikës moderatorja është e tërhequr.

  Përjashtim bëri rasti i sotëm, kur në galerinë e fotove në profilin e Erion Veliajt dallohej dhe babai i Arbanës.

  “Qenka kënaq Demo”, komentoi moderatorja për të atin.

  Demir Osmani shfaqet duke i shtrënguar dorën kryebashkiakut, i cili ndodhej në bllokun e pallateve pranë Rr. “Dhimitër Shuteriqi” e “Ndrek Luca”.

  Prindërit e moderatores banojnë në këtë lagje, pallatet e të cilës u transformuan./ Tiranapost.al

  Transformohet blloku i pallateve te Njësia 5. Veç pamjes, me termoizolimin do kursejnë energji

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post