• Shqip
 • English
 • E hënë, 18 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Arbana nuk jep intervista kot, për të promovuar librin i duhet Arbana


  Arbana e kaloi mbrëmjen e djeshme me ndjekësit. “Do e bëjmë një Q & A sonte për librin”?, shkruajti në Storyn e saj dhe ata aq donin. Nuk mbahet mend që kur e ka dhënë intervistën e fundit, ndoshta tek Muç Nano kur dha dhe lajmin që ishte shtatzënë, pra rreth 5 vjet më parë. Mirëpo meqë ka gati për botim librin e ri me receta gatimi, e ndërgjegjshme për dashurinë që ka publiku për të, i thërriti pak vetes për ndihmë. Në televizor ka dalë, foto në Instagram ka postuar, ç`u mungon njerëzve nga ajo? Intervista…

  Kështu që iu përgjigj disa prej pyetjeve, mbase më pikanteve: që nga atyre të qëllimit kryesor, për librin, tek pyetjet personale për ngeljen në lëndën e zysh Iris Luarasit (për më shumë lexoni këtu), për partnerin e saj Eduartin (për më shumë lexoni këtu) dhe për Jonin dhe në fund fare, si asnjëherë, ndau bisedën me të ëmën. Edhe asaj i kishte pëlqyer ideja e Arbanës për të dhënë një intervistë. Nuk kishte të sharë.

  Për ata që e humbën, të gjitha përgjigjet e Arbanës i gjeni në galeri./Tiranapost.al

  Çfarë hanë Arbana dhe Eduarti nga recetat që bën moderatorja?

  Zyshë Iris Luarasi e ngeli, Arbana Osmani i përgjigjet me një mesazh sqarues në Instagram

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post