• Shqip
 • English
 • E diel, 18 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Showbiz Të gjitha

  Anna e pyeti për ditën e saj të dasmës dhe Ardit Gjebrea tregon mendimin e tij të parë!


  Pavarësisht moshës, të gjithë vajzat dëshirojnë të ëndërrojnë për ditën e tyre më të rëndësishme, kur do të bëhen nuse.

  E njëjta gjë ndodh dhe me Anna Gjebrean, e cila pavarësisht se është vetëm 10 vjeçe, ka një pyetje për ditën e dasmës së saj.

  Frymëzuar nga një emision dedikuar kësaj dite, duket se Anna ka pyetur të atin, Ardit Gjebrean, nëse do ta shoqërojë drejt altarit kur të martohet.

  Dhe përgjigjja që mendoi moderatori i njohur shqiptar në ato momente ishte disi prekëse.

  “Mendova: Veç ta arrij atë ditë”, shkruan Gjebrea në postimin e tij në Insta Story./Tiranapost.al