• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Anna dhe Anila ia bënë Arditit dhuratën e festave të fundvitit


  Anna dhe Anila e ngritën shpejt e shpejt bredhin e festave, e zbukuruan dhe kur babi erdhi në shtëpi e gjeti gati.

  “Ja dhe pema e festave të fundvitit- suprizë nga Anna dhe Anila”, shkruan Arditi që siç duket ka qenë në provat e Të dielës shqiptare.

  Arditi ka pasur një periudhë të ngarkuar edhe me Këngën Magjike dhe kushedi sa e ka shtyrë dekorimin e bredhit që sot e gjeti surprizë në këmbë.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post