• Shqip
 • English
 • E diel, 8 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Anjeza sapo kuptoi gabimin e një jete


  “Gjithmonë kam kujtuar se fëmijëria është periudha më e bukur e jetës, por e paskam patur gabim, mëmësia qenka ç`qenka”, shkruan Anjeza Shahini në një album fotosh të Torit, vajzës së saj.

  Anjeza është duke shijuar mëmësinë thuajse me kohë të plotë dhe kujton kështu njëherësh fëmijërinë e saj. E duke qëndruar me vajzën kuptoi atë që kupton çdo njeri kur bëhet prind: Fëmijëria e fëmijës është faza më e bukur e jetës dhe ajo që do kujtosh gjatë, më gjatë se tënden.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post