• Shqip
 • English
 • E martë, 28 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Politikë Showbiz Të gjitha

  Anjeza Maja këtë mëngjes u shfaq në ERTV


  E veshur me një xhaketë të zezë, bluzë të bardhë, atlete dhe me një pamje të freskët, Anjeza Maja ishte fytyra që shfaqej në postimin e parë të këtij mëngjesi në ERTV.

  Prezantuesja e kish paralajmëruar se do t’i bashkohej një projekti kryeministror. ‘E zgjidha’ është rubrika ku Anjeza do të sjellë çdo javë një histori shqiptare të bashkëqeverisjes.

  Screenshot nga postimi i kryeministrit Edi Rama në Facebook.

  Historia e parë është rasti i një familje në Fushë-Krujë që përballej prej vitesh me djalin e vogël me autizëm.

  Anjeza ishte zgjedhja e Endri Fugës, Drejtorit të Komunikimit të Kryeministrit Rama./ Copyright Tiranapost.al

  .

  MIRËMËNGJES 😀dhe me këtë shembull se si qeveria u gjendet njerëzve të zakonshëm pranë, si asnjëherë më parë duke zgjidhur mijëra halle e probleme vetjake, familjare e komunitare, ju uroj një fundjavë të qetë

  Publiée par Edi Rama sur Jeudi 15 novembre 2018

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post