• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Kosova Kryesore Të gjitha

  Anita Haradinaj poston një foto. Nuk e keni parë asnjëherë Ramushin ashtu


  E keni parë në Hagë dhe në luftë, edhe Kryeministër por duke puthur në buzë nuk besojmë që keni pasur shans me Ramush Haradinajn. Fotoja që postoi Anita.

  Kë tjetër veç asaj ka ai më shumë në këtë botë. Anita, gazetarja me të cilën u dashurua Ramush Haradinaj shumë vite më parë. Kështu e kanë nisur me një puthje të cilën Anita ka vendosur ta ndajë më miqtë në Instagramin e saj bashkë me një status që nuk flet për romantizma por në fakt një hakmarrje me kritikët apo dhe armiqtë e bashkëshortit të saj në politikë.

  Ramush

  Anita Haradinaj shkruan: “Po, shume here te kane tradhetuar, po, jeta s’ka qene hiq e lehte per ty dhe per ne qe kemi besuar ne Ty, e drejta vonon por perhere triumfon kete na e ka mesuar perballja me jeten, sepse ti gjithmone ishe dhe do te mbetesh i sinqerte dhe parimor ne besimin dhe betimin qe i ke bere atdheut dhe popullit madje edhe ekzistences tone! Dje t’i kontestuan shume vlera ca te pafytyre por fjalet i merr era, matrapazet shkojne e vijne e historia dhe veprat mbesin!!! Te presin shume pune, shume betime qe ke dhene e qe Ti perhere ju ke dal zot madje edhe atehere kur e ke pas shume veshtire! Ne besojme ne ty e Ti @ramushharadinajks beso në ne dhe bashke do ja dalim sepse ishe edhe atehere kur votonin rezoluta per Ty dhe vazhdon te mbetesh shpresa e jone e fundit per te ndertuar nje shtet kuptimplote per nje te ardhme te sigurte te femijeve te Kosoves!!! Gezuar, bashke do ja dalim!!!”. Copyright/ Tiranapost.al 

  Amucaj

   

  Anita

  Ramush Haradinaj dhe Anita në Parlament

  Rama

  Anita me Ramush Haradinajn dhe Edi Ramën në Dhërmi.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post