Sport Te gjitha

Video/ Anglia gol, kalon në avantazh ndaj Kroacisë


Në minutën e gjashtë, është shënuar gol nga lojtari i ekipit të Anglisë.Kieran Tripper ka shënuar golin e tij të parë për Anglinë dhe çfarë goditjeje fantastike! Subasic nuk kishte shanse! Tiranapost.al Elisa Bajrami.