• Shqip
 • English
 • E martë, 10 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Angela Martini zbulon për herë të parë emrin e vërtetë


  E lindur në vitet ’80, në Shqipëri, e çuditshme do ishte nëse Angela Martini do e kishte të shkruar vërtet me “g” emrin e saj. Rudina e pyeti sot gjatë intervistës dhe Angela tregoi se në pasaportë quhet Angjela. Një prej prindërve e donte me “j”, tjetri pa “j”, megjithatë ia vunë Angjela.

  “E kam me ‘g’ dhe ‘j’ tregoi modelja”, që për fat ka një emër dhe mbiemër ndërkombëtar.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije zbardhur nga Rudina në Tv Klan

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post