• Shqip
 • English
 • E hënë, 9 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Angela Martini nuk bën pjesë në grupin e grave që u dhemb koka kur burri do seks


  Për të gjitha gratë që u dhemb koka sapo burrat u kërkojnë seks, Angela Martini nuk bën pjesë të këtë grup. Marina në rubrikën “Marina Na na na” e pyeti dje: “Çfarë justifikimi i nxjerr Dragos-it kur nuk dëshiron të bësh seks”, dhe Angela pa asnjë kompleks iu përgjigj: “Dragos-it nuk i them kurrë jo”.

  Gjithmonë gati sa herë që ai dëshiron. Dragos qenka vërtet burrë me fat që s`i duhet të dëgjojë gjithmonë të njëjtin justifikim./Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post