• Shqip
 • English
 • E enjte, 20 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ameli i ka vënë kufijtë që tani: Mami, të lutem mos më bezdis


  “Kur i flas më thotë: Mami të lutem mos të bezdis se po lexoj”, tregoi Miriami një nga bisedat e saj me Amelinë në avion. E vogla e shtëpisë i ka vendosur mirë kufijtë që tani dhe kërkon privatësinë e saj, sidomos kur lexon.

  (Ameli, foto nga Instastory)

  Kushedi sa shumë lumturohet Miriami përpara kësaj pamjeje. Kufij të tillë pastë gjithmonë.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije.