• Shqip
 • English
 • E shtunë, 16 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kryesore Showbiz Të gjitha TIP top

  Almeda jep intervistën e parë pas lindjes së Efehan, të cilit i flet vetëm shqip


  Almeda e ka të qartë se ç`gjuhë do mësojë i biri. Paralelisht Efehan do mësojë shqip dhe turqisht, gjuhën e nënës dhe të babait. Ajo i flet shqip, Tolga sigurisht që turqisht.

  Almeda po jep intervistën e parë pas lindjes në llogarinë e saj në Instagram ku tregoi ca detaje.

  Postimi i Almedës në Instastory

  “A do ia mësosh Efehanit gjuhën shqipe? Dhe kujt i ka ngjarë ty apo babit”, shkruan dikush dhe Almeda iu përgjigj: “Efehan-it  i flas dhe i këndoj vetëm shqip”.

  Postimi i Almedës në Instastory

  Dhe po, Almeda do ta bëjë edhe një bebe tjetër. Siç duket Efehan do jetë fëmijë i qetë që nuk e ka lodhur shumë mamin.

  Postimi i Almedës në Instastory
  Postimi i Almedës në Instastory
  Postimi i Almedës në Instastory
  Postimi i Almedës në Instastory
  Postimi i Almedës në Instastory

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post