• Shqip
 • English
 • E hënë, 20 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Alketa Vejsiut iu realizua ëndrra për të cilën foli këtë mëngjes


  Mëngjesin e sotëm Alketa Vejsiu shkroi në Instagram se ka një ëndërr për 2020-ën dhe u kërkoi ndjekësve ta uronin për ta përmbushur atë. Pasi kaluan disa orë zbuloi se do jetë një nga prezantueset e edicionit të 70-të të Sanremos, në natën e tretë të festivalit.

  Më pas në një tjetër postim ku shfaqte emocionet e para tregoi se ishte pikërisht kjo ëndrra që donte t`i realizohej dhe ia arriti.

  Monica Bellucci, Mara Venier dhe Georgina Rodriguez do jenë disa nga bashkëprezantueset e festivalit.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post