• Shqip
  • English
  • E enjte, 20 Qershor 2019
  • Shqip
  • English
  • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

    Alketa u kthye 15 vite pas dhe ndau këtë imazh me ne


    Herë-herë personazhet e njohur shqiptarë bëhen nostalgjikë dhe zhyten në kujtime përmes shfletimit të fotove të vjetra. Shpesh këto kujtime i ndajnë edhe me ndjekësit e tyre ashtu siç bëri edhe Alketa pak minuta më parë duke postuar një foto të sajën të bërë para 15 vitesh. Nuk munguan komentet pozitive për moderatoren e cila duket se nuk ka ndryshuar shumë gjatë këtyre viteve.