• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 20 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Alketa do t’i bëjë të gjjtha, edhe aktoren në një film por me një kusht!


  E nis si një dëshirë për të parë Timo Fllokon në një film dhe më pas gjatë statusit i lind dëshira për të luajtur gjithashtu edhe ajo vetë, por me kushtin që të jetë Timo Flloko protagonist, të cilit me përkëdheli i thërret Tomo.

  Postimi i Alketa Vejsiut në Instagram

  Timo Flloko ka zgjedhur që të ndjekë sfilatën e Vejsiut para pak ditësh në Pallatin e Brigadave./Tiranapost.al

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post